Deel

Blokkenschema 2017

Vergroot het schema door gelijktijdig te drukken op Ctrl en +

DONDERDAG 22 JUNI
Middagprogramma 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
NS station Quatre Forte
VRIJDAG 23 JUNI
Middagprogramma 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Harmonie Symposium CityProms EMBRACE
Avondprogramma 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30
Wilhelminaplein – LC-hoofdpodium Opbouw + Soundcheck Opening + NNO met Shirma Rouse Soundcheck Big Band Leeuwarden
Wilhelminaplein – LC-frontstage Mr. pBone Duo VALKuil
Wilhelminaplein – Plein
Wilhelminaplein – VIP-tent VIP-receptie met Duo VALKuil
ZATERDAG 24 JUNI
Ochtendprogramma 6:00 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Wilhelminaplein – LC-hoofdpodium Ombouw + soundcheck Fries Symfonie Orkest
Harmonie – Rabobankzaal Jeugd Orkesten Festival
Theater de Bres Woei! Woei!
Bibliotheek – Eerste verdieping Schaap met laarsjes
Fire Café Matangi Quartet Quatre Forte
Natuurmuseum Fryslân Apollo Ensemble
Neushoorn – Grote zaal Open repetitie Capriccio
Neushoorn – Foyer (Neushoorntje) Drie eendjes…
Neushoorn – Binnenplaats Workshops Jacob Plooij *
Middagprogramma 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Wilhelminaplein – LC-hoofdpodium Opbouw Voorrepetitie NNO NNO Jeugdvoorstelling Ombouw Soundcheck Solibrass/Fulkaan Ombouw
Wilhelminaplein – LC-frontstage Quatre Forte jongNBEnoord Quirine Melssen JOF-karavaan
Wilhelminaplein – Plein Klankenkaravaan
Harmonie – Rabobankzaal Jeugd Orkesten Festival
Theater de Bres Caravan Stand-up Opera
Fries museum – Hal Wachtkamerorkest
Bibliotheek – Eerste verdieping Schaap met laarsjes
Bibliotheek – Arena jeugdafdeling Drie eendjes…
Fire Café James Oesi Matangi Quartet Matangi Quartet
Catshuis James Oesi |Workshop Basklarinet & Baritonsax Workshop Basklarinet & Baritonsax
Neushoorn – Café James Oesi
Neushoorn – Binnenplaats Workshops Jacob Plooij – instrumenten maken van afval *
Hofkamer (Grote Kerkstraat 16) Trio P’haut-Bas
Gerechtshof (Paleis van Justitie) Lisa Jacobs & String Soloists Capriccio met solisten
Avondprogramma 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:30 23:00 23:30
Wilhelminaplein – LC-hoofdpodium Soundcheck Frysk Fanfare Orkest Ombouw Soundcheck FHO met Da Capo Ombouw Soundcheck Di Gojim
Wilhelminaplein – Plein Birds & Brass Broken Brass Di Gojim & Sync’d
De Grote of Jacobijnerkerk Stenden concert
Neushoorn – Hal Influenza
Nachtprogramma 0:00 0:30 1:00 1:30 2:00 2:30 3:00 3:30 4:00 4:30 5:00 5:30
Neushoorn – Hal Influenza 128 | Influenza | Influenza 128 | Influenza
Neushoorn – Arena Project 128 Project 128
Neushoorn – Café Gunnar Gunnst… Gunnar Gunnst…
ZONDAG 25 JUNI
Ochtendprogramma 6:00 6:30 7:00 7:30 8:00 8:30 9:00 9:30 10:00 10:30 11:00 11:30
Natuurmuseum Fryslân Camerata RCO
Theater de Bres Open repetitie Capriccio XL
Neushoorn Foyer (Neushoorntje) Drie eendjes…
Middagprogramma 12:00 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30
Wilhelminaplein – LC-hoofdpodium Soundcheck Capricco XL met Jelte Althuis Ombouw Soundcheck Frysk Jeugd Orkest
Wilhelminaplein – LC-frontstage Lyrisch Laag Rollin’ Phones
Wilhelminaplein – Plein Workshops Jaccob Plooij – instrumenten maken van afval**/Jamila Faber | ANDERS!
Praam Rollin’ Phones
Theater de Bres Duo IJlstra-García Rollin’ Phones
Neushoorn Foyer (Neushoorntje) Drie eendjes…
* Bij slecht weer worden de workshops in de foyer van Neushoorn (Neushoorntje) gegeven. TIJDEN BIJ BENADERING
** Bij slecht weer worden de workshops in de VIP-tent op het Wilhelminaplein gegeven.